Продаж техніки
Продаж запасних частин, олив та мастильних матеріалів
Сервісне обслуговування
Графік роботи

Пн-Пт з 8 до 17

Замовлення через сайт приймаються цілодобово

Контакти менеджерів
Менеджер Володимир
Розгорнути
Адреса

43006, м. Луцьк, вул. Мирослава Скорика, 16

Замовити дзвінок

Про компанію

«Волинська Фондова Компанія» пропонує Вам більше, ніж просто роботу. Ми отримуємо велике задоволення від того, що наші співробітники зростають професійно та особистісно. Ми підтримуємо процес постійного вдосконалення за допомогою системних навчань, тренінгів та активних, щорічних участей у міжнародних виставках.

Наша компанія відкриває нові шляхи самовдосконалення та розвитку уже понад 30 років. Кожен співробітник «Волинської Фондової Компанії» у своїй роботі спирається на корпоративні цінності компанії. Ми встановлюємо нові стандарти у повсякденному житті та переконанні у тому, що успіх залежить від роботи виняткової команди.

Надійне партнерство – запорука успіху. Саме тому, партнерами «Волинської Фондової Компанії» є такі відомі світові виробники сільськогосподарської техніки, як: «Unia», «Massey Ferguson», «Kuhn», «Agrisem», «Agrex», «Meprozet», «Dominoni». Стосунки з нашими партнерами будуються уже понад 30 років на взаємній довірі та орієнтації на результат.

«Волинська Фондова Компанія»  — це команда професіоналів, які розвивають аграрний сектор України

Ми забезпечуємо наших клієнтів кращою імпортною сільськогосподарською технікою, швидким та якісним сервісним обслуговуванням та професійним підбором запасних частин та олив.

30 +

років на ринку

150 000 +

позицій в каталогу

130

працівників, які творять історую аграрного ринку України

5 000+

задоволених клієнтів

Фундамент «Волинської Фондової Компанії» складає колектив професіоналів, які мають великі теоретичні, практичні знання і величезний досвід роботи в аграрній сфері, а також суміжних областях, що дає можливість компанії бути серед лідерів. Поряд з регіональною дистриб’юцією компанії ми пропонуємо всебічну підтримку і професійне сервісне обслуговування. Сервісний відділ забезпечує якісне гарантійне та після гарантійне обслуговування техніки, яке ми постачаємо. У відділі працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи в області проведення ремонту та налаштування техніки. 

«Волинська Фондова Компанія» також є офіційним дистриб’ютором запасних частин до сільськогосподарської техніки таких відомих брендів, як: Massey Ferguson, Challenger, Kuhn, Unia, Agrisem, Dominoni, Agrex, Deuts-Fahr, Laverda, Falc, Rauch, Fae, Montana, Spra-Coupe, Merlo, Meprozet, навігаційні системи – TeeJet, системи гусеничного ходу - Polussy trak System, карданні вали - Bondioli&Pavesi, підшипники - SKF, Kinex, Fag, Timken, Koyo та інші.

Усі запасні частини, що поставляються, є оригінальною продукцією заводів-виробників та мають усі необхідні сертифікати відповідності та високий рівень якості.

Завдяки сучасному складському комплексу, у якому нараховується понад  25 000 позицій по запасним частинам та який обладнаний кращим стелажевим обладнанням і налагодженій логістичній системі, необхідні запасні частини завжди будуть оперативно доставлені клієнтам, що дає можливість скоротити простої техніки та швидко повернутися до роботи.

Аграрна сфера нашої країни – це локомотив економіки України та найперспективніша та швидкозростаюча галузь. Тому, ми розуміємо потреби аграріїв, які постійно зростають і не припиняємо пошук нових партнерів, щоб якнайкраще задовільнити потреби клієнтів. «Волинська Фондова Компанія» використовує комплексні рішення та ефективні підходи до роботи з клієнтами та партнерами, а також пропонує широкий вибір умов та форм розрахунків за придбану техніку чи надані послуги.

«Волинська Фондова Компанія» постійно бере участь у міжнародних конференціях та виставках як на території України, так і за її межами.
Ми також досить активно розвиваємо наш кадровий потенціал. Амбіційність, вмотивованість та самостійність – це основні софт скіли кожного працівника нашої компанії. Саме розвиток персоналу для нашої компанії є істотним елементом інвестицій. За допомогою навчання ми відкриваємо своїм співробітникам можливість підвищувати професійні навички і тим самим створюємо кістяк кваліфікованого персоналу. Без розвитку співробітників не може бути успішного розвитку компанії. «Волинська Фондова Компанія» організовує різноманітні тренінги як в Україні, так і за кордоном, що є джерелом нової, корисної інформації від фахівців своєї справи та сприяє обміну досвідом, зміцненню корпоративного духу.

Основою нашої діяльності є незмінне правило – клієнт у центрі усього, що ми робимо. Ваші інтереси – це наші завдання. «Волинська Фондова Компанія» докладає максимум зусиль, щоб клієнти завжди вчасно отримували придбану техніку та запасні частини і  були приємно вражені високим рівнем сервісного обслуговування.

Презентації про "Волинську Фондову Компанію":
Дізнавайтесь більше про компанію, товари та послуги, партнерів з наших корпоративних каталогів: